Baby Gym – Chodziaczki

Baby Gym - Chodziaczki

Dzieci od około roku do 3 lat

No to się zaczęło, mój maluch ruszył w świat! Wielu rodziców zadaje sobie retoryczne pytanie: Jak mogło mi się wydawać, że upilnowanie pełzającego i raczkującego szkraba to mistrzostwo świata, teraz to jednak zaczęła się jazda:) Konstatacja słuszna, lecz przekujemy wspólnie ten dar umiejętności chodzenia w sukces, by cieszyć się każdym coraz bardziej pewnym i stabilnym krokiem malucha!

Wprowadzając pierwiastek kojącej dyscypliny dopracujemy kolejne etapy lokomotorycznego rozwoju:) Będziemy się turlać, brykać, podskakiwać na dwóch i wreszcie jednej nóżce i to co chyba lubią najbardziej małe CHODZIACZKI, częstokroć w domowych warunkach ku rodzicielskiej zgrozie 🙂 wdrapywać się, wspinać i zwisać. W ruch pójdą dmuchane, gumowe, kolorowe, miękkie i sprężyste zabawki oraz nieograniczona inwencja naszych instruktorów.

W atmosferze nieustającej zabawy wzniesiemy się na kolejne poziomy zaawansowania koordynacyjno-motorycznego, gibkości, siły, zwinności i sprytu wspierając w ten sposób inteligencję kognitywną naszych pociech, by zyskały pewność siebie i umiały dokonywać słusznych wyborów. Wciąż swą troskliwą opieką i nadzorem współuczestniczycie w zajęciach. Gwarantujemy, że i Wy rodzice niepostrzeżenie zanurzycie się w świat zabawy:)