Stworzyliśmy przestrzeń pełną sportu

Profesjonalna, przestronna, kolorowa – to nasza sala gimnastyczna w centrum uzdrowiskowych Swoszowic na południowych obrzeżach Krakowa.

Ćwiczenia na sali Gymsapce w Swoszowicach

Pamiętamy z jak wielką radością przygotowywaliśmy dla Was w 2017 roku 350 metrowy lokal, by już w tamte wakacje zainaugurować naszą działalność sportowymi półkoloniami dla dzieciKomfortowa przestrzeń, starannie dobrane elementy wykończenia wnętrz, lobby z wygodnymi kanapami dla rodziców oglądających poczynania swoich Pociech oraz szatnie, to dopiero przedsionek naszego miejsca do gimnastyki.

 Sercem Gymspace w Swoszowicach jest 250 metrowa słoneczna, sala gimnastyczna.

Strefa ćwiczeń w całości pokryta jest profesjonalną, miękką 4 centymetrową wykładziną gimnastyczną. Blisko 100 m2 to plansza sprężynująca, na której nasi gimnastycy mogą wykonywać łatwiejsze i trudniejsze elementy od prostych przewrotów po skomplikowane połączenia gimnastyczne takie jak przerzuty i salta.

Przyrządy gimnastyczne na naszej sali gimnastycznej w Swoszowicach

Aby było perfekcyjnie i różnorodnie wyposażyliśmy  nasz obiekt w całe mnóstwo tych znanych Wam już i jeszcze nieznanych przyrządów gimnastycznych. Uwielbiane przez dzieci drabinki, airtraki czyli pneumatyczne ścieżki gimnastyczne do nauki szalonych ewolucji akrobatycznych, odskocznie i kształtki gimnastyczne, do między innymi pierwszych prób fikołków dla najmłodszych oraz poduchy pneumatyczne i małe trampolinki do podskoków.

Ważnym elementem naszej sali gimnastycznej w Swoszowicach jest duża równoważnia. Już z najmłodszymi ćwiczymy na niej koordynację i równowagę. Podczas zajęć zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych nie zapominamy o ćwiczeniach na drążku, na którym uczymy się wykonywać różne formy zwisów oraz ćwiczenia w podporach – wymyki i odmyki, kołowroty w tył w podporze oraz kołowroty okroczne w przód. Kolejnym fantastycznym przyrządem w naszej strefie gimnastycznej jest dedykowany skokom zestaw kostek piankowych o różnej sztywności z rzepami do łączenia. Patent ten zastępuje konie oraz skrzynie gimnastyczne i umożliwia nam szybkie konstruowanie przeszkód dopasowanych do umiejętności i wieku ćwiczących. Kostki z powodzeniem wykorzystujemy również do skoków podczas zajęć Parkour.

Nasza sala gimnastyczna w Swoszowicach jest szalenie kolorowa

Tak profesjonalnej przestrzeni nie byłoby gdyby nie kilkadziesiąt gimnastycznych materacy różnej wielkości, których używamy podczas wszelkich skoków i ewolucji, nie tylko na akrobatyce dla dzieci i akrobatyce dla dorosłych. Maluchy już od 10 miesiąca życia na zajęciach mogą bezpiecznie rozpoczynać swoją przygodę ze sportem wśród kolorowych miękkich kształtek, co przynosi radość i chęć powrotu na gimnastykę.

Zestawy do gimnastyki korekcyjnej takie jak miękkie piłki, woreczki oraz kolorowe kamyki sensoryczne wykorzystywane są również przy budowie uwielbianych przez dzieci torów przeszkód na zajęciach dla młodszych oraz na urodzinach i wszelkich innych wydarzeniach gymspaceowych.

Urozmaicając zajęcia często pokazujemy naszym podopiecznym rekreacyjne elementy gimnastyki artystycznej. Jedna ze ścian na naszej sali jest wyklejona lustrami, aby młodzi gimnastycy mogli sami kontrolować swoje ciała, a do zabaw podczas zajęć włączamy ćwiczenia ze wstążkami gimnastycznymi, obręczami, piłkami i skakankami. 

I dzieci, i dorośli znajdą na naszej gimnastycznej sali zestawy przyrządów do kształtowania siły. Na linach i kółkach przy okazji huśtania się i wdrapywania, by popatrzeć na salę z góry, wzmacniamy mięśnie ramion oraz zwinność, ale chyba ulubioną atrakcją dzieci w Gymspace Swoszowicach jest tyrolka. Maluchy zawsze z utęsknieniem czekają na te momenty podczas zajęć kiedy wykonywane są w formie zabawy ćwiczenia na niej. Zjazdy z podkurczonymi lub prostymi nogami to dla nich wielka frajda.

Przekonaj się, że gimnastyka może być świetną zabawą i spędź z nami cudowne, sportowe chwile na naszej profesjonalnej sali gimnastycznej w Swoszowicach!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.