Ćwiczymy kameralnie

Dla dzieci, które lepiej odnajdują się w mniej licznym towarzystwie, w komfortowej przestrzeni naszej kameralnej sali Gymspace SMART przygotowaliśmy zajęcia gimnastyczne w Małych Grupach.

 

Niewielkie czteroosobowe grupy sprzyjają indywidualnemu podejściu i sporej dawce instruktorskiej atencji. Nasi gimnastycy począwszy od tych najmłodszych, w swoim tempie poznają nowe elementy gimnastyczne, rozwijają swoje umiejętności, a przede wszystkim  dobrze się bawią. 

Małe grupy 3-4 latków najczęściej dopiero zaczynają swoją wielką przygodę z gimnastyką. Nieśmiałe i wstydliwe Maluszki w kameralnej grupce czują się dużo lepiej. Na sali ćwiczą już samodzielnie i uczą się prawidłowych wzorców ruchowych. Nie straszne im podskoki, pajacyki i zające. Przy pomocy instruktora z  ciekawością i wielką chęcią poznają profesjonalne przyrządy gimnastyczne.

Pierwsze przewroty, gwiazdy czy próby stania na rękach mają już  za sobą dzieciaki w Małych grupach 5-6 latków. Mali sportowcy znajdą w kameralnych grupach właściwą dla siebie strefę komfortu, by móc próbować, doskonalić i poprawiać nie będąc pod presją.

Gimnastyka dla najmłodszych

Stosowną dla siebie intensywność i skalę trudności treningu otrzymają dzieciaki w Małych grupach dla 7-9 latków. Wiek wczesnoszkolny to okres szybkich zmian i rozwoju. Niejeden młody gimnastyk może zacząć teraz świadomie pracować nad swoim ciałem, a pomoże mu w tym nasz instruktor, który odpowiednio pokieruje jego rozwojem gimnastycznym.

Młodzi sportowcy w Małych grupach w wieku 10-12 lat uwielbiają gimnastykę. Wiedzą do czego dążą, znają swoje ciała oraz ich możliwości i bardzo indywidualnie podchodzą do sportu. Na zajęciach w małych grupach chcą doskonalić te elementy gimnastyczne, które im jeszcze nie za bardzo wychodzą – salta, rundami, przerzuty lub wymyki. Trenerzy czuwają nad coraz to bardziej skomplikowanymi akrobacjami.

Dzieci ćwiczą na sali gimnastycznej

Każdy Młody Miłośnik Gimnastyki znajdzie dla siebie odpowiednie zajęcia! Zapraszamy do Gymspace!

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.