Grupa błękitna – 3-4 lata

Grupa błękitna

Dzieci w wieku 3-4 lat

Kolejny krok w samodzielność. Maluchy, przepraszam, to już przecież prawie starszaki, uczestniczą w zajęciach samodzielnie, rodzice dyskretnie podglądają postępy swych pociech siedząc wygodnie w lobby.

Użyjemy całego arsenału „pomocy naukowych": miękkich klocków, tuneli, materacy, drabinek, by kształtować siłę, gibkość, sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową. Ku swojej uciesze i przy wtórze rozpierającej rodziców dumy maluchy nabędą umiejętność wykonania pierwszych „prawdziwie gimnastycznych" elementów jak przewrót skulony w przód czy świeca. Brykaniu i kontrolowanym swawolom nie będzie końca. Oj będzie się już działo!

Przy wtórze wzajemnej uprzejmości i życzliwości, zgodnej i efektywnej współpracy w grupie. Kładziemy nacisk na przyjazną dyscyplinę, nabywamy umiejętność słuchania, wykonywania poleceń, dokładnego odtwarzania określonej sekwencji ruchów. Wspierające, pozytywnie motywujące słowa instruktorów wzmacniają u Waszych latorośli poczucie wartości i pomagają zyskać ogólną świadomość przestrzenną oraz własnego ciała.

Harmonogram i cennik zajęć

LUTY - CZERWIEC 2020

** – dotyczy rodzeństwa

*** – 1. rata do drugich zajęć, 2. rata do 30 marca, 3. rata do 30 kwietnia  

Harmonogram i cennik zajęć

WRZESIEŃ 2019 - LUTY 2020

** – dotyczy rodzeństwa

*** – 1. rata do drugich zajęć, 2. rata do 30 października, 3. rata do 15 grudnia