Grupa zielona – 10-12 lat

Grupa zielona

Dzieci w wieku 10-12 lat.

Wasze dziecko chce dalej chodzić na zajęcia! To nasz wspólny sukces! Szczególnie w dobie wielu pokus spędzania czasu unikając wysiłku fizycznego! Utrwalajmy w dzieciach dobre nawyki! Wasza pociecha dostrzega, że „po prostu" jest sprawnym człowiekiem. To efekt naszej pracy, to efekt JEGO pracy. Nic tak bardzo nie zmotywuje do dalszego wysiłku jak sukces, jak świadomość, że potrafię wykonać już dziesiątki elementów gimnastycznych i akrobatycznych, o których nasi rówieśnicy nawet nie słyszeli, a i Pan od WF-u jakoś szerzej otwiera oczy na lekcji widząc moją sprawność. Nie zapomnij tylko o skromności:)

Na zajęciach wychodzą nam już pierwsze rundaki, salta i wymyki, nasza zwinność i zmysł równowagi pozwala nam pewnie maszerować po równoważni, a i jakoś sił przybywa i coraz dłużej i z większą swobodą potrafimy wisieć na drążkach, kółkach i tyrolce. Jest się z czego cieszyć!

Czy można uczęszczać na nasze zajęcia 2x w tygodniu?
Oczywiście! Polecamy taką opcję zwłaszcza dzieciom, które chciałyby zaznać dużej dawki ruchu w trakcie tygodnia, a także mieć więcej okazji do doskonalenia poznanych elementów. W treningu gimnastycznym systematyczność i większa częstotliwość powtarzania elementów pozwala na opanowanie ich z dużą dokładnością.