Grupa żółta – 5-6 lat

Grupa żółta

Dzieci w wieku 5-6 lat

Jak dobrze w ramach przygotowań do szkoły wpoić sobie nieco systematyczności i samodyscypliny 🙂 Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu dzieci spostrzegą, że z czasem obowiązek może zmienić się w niecierpliwie wyczekiwaną przyjemność, a poprawnie wykonywane polecenia instruktorów, niezauważalnie przemycone w beztroskiej zabawie podczas zajęć, będą powodem do chluby dla nich samych.

Zaangażujemy się już w nieco bardziej skomplikowane gry i zabawy ruchowe, sztafety, wyścigi rzędów, tory przeszkód, będziemy sukcesywnie zwiększać czas korzystania ze specjalistycznego sprzętu gimnastycznego, nieco więcej minut poświęcimy na szlify elementów akrobatycznych, wprowadzimy pełen zakres ćwiczeń kształtujących nie zapominając przy tym o pracy nad gibkością i stabilizacją.
Wszystko jednak w ramach nieustającej zabawy, by uśmiech nie schodził z Waszych buziek!

Czy można uczęszczać na nasze zajęcia 2x w tygodniu?
Oczywiście! Polecamy taką opcję zwłaszcza dzieciom, które chciałyby zaznać dużej dawki ruchu w trakcie tygodnia, a także mieć więcej okazji do doskonalenia poznanych elementów. W treningu gimnastycznym systematyczność i większa częstotliwość powtarzania elementów pozwala na opanowanie ich z dużą dokładnością.