Gymspace SMART

W Gymspace Smart tworzymy przestrzeń do treningów podczas których poprawiamy Waszą sprawność, stawiamy nowe wyzwania i krok po kroku kształtujemy prawidłowe nawyki ruchowe.

Pracując z dziećmi zauważyliśmy potrzebę rozszerzenia działalności o zajęcia ukierunkowane na korekcję wad postawy oraz współpracę z fizjoterapeutą. Proponujemy Państwu zajęcia i konsultacje sprzyjające utrzymaniu, poprawie jak i przywróceniu pełnej sprawności fizycznej zarówno dzieci i dorosłych.

Nie odkładajcie zdrowia na później, zadbajcie o nie już teraz!

W tym miejscu prowadzimy dla Was:

GYMSPACE SMART

Miejsce stworzone specjalnie dla tych, którzy pragną zatroszczyć się o swoje zdrowie, skorzystać z porady fizjoterapeuty i krok po kroku dojść do pełnej sprawności fizycznej, a także dla tych, którzy przy pełnej atencji instruktora pragną pracować nad swoimi gimnastycznymi umiejętnościami podczas treningów indywidualnych.

Naszym głównym celem jest promowanie aktywnego trybu życia.
Swoszowice

ul. Myślenicka 133
(1 piętro, nad sklepem Lewiatan)

Gymspace Smart to miejsce, gdzie w kameralnych i komfortowych warunkach możecie spędzić aktywnie czas, jednocześnie poprawiając swoją kondycję i stan zdrowia. We wszystkim pomoże Wam wykwalifikowana kadra instruktorów i fizjoterapeutów.