ZAJĘCIA DLA DZIECI
7 dni w tygodniu, 8 grup wiekowych!
OBÓZ GIMNASTYCZNY!
ZUBRZYCA, 6-15 LIPCA
ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH
Fit Gym, akrobatyka, joga
BADANIA I KOREKCJA WAD POSTAWY
Wspólnie zadbamy o prawidłową sylwetkę Twojego dziecka!
IMPREZY URODZINOWE
Mamy 1000 pomysłów jak zabawić Twoich gości!

W trosce o zdrowie i zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa,  stosując się do rozporządzeń, zaleceń i rekomendacji władz z dniem 12 marca 2020 (czwartek) do odwołania zawieszamy zajęcia w GYMSPACE, w obu lokalizacjach: SWOSZOWICE i PRĄDNIK.

Proszę pozwolić, że z propozycjami dotyczącymi terminu realizacji usługi lub zwrotu poniesionych przez Państwa kosztów wstrzymamy się do upłynięcia kolejnego ogłoszonego przez MEN terminu zawieszenia zajęć dla dzieci oraz podjęcia przez państwo polskie ewentualnych systemowych rozwiązań. Chcielibyśmy najpóźniej po świętach wielkanocnych przedstawić Państwu konkretne rozwiązania.

Witamy w GYMSPACE!

Najlepsze zajęcia dla DUŻYCH i małych!

GYMSPACE to unikatowa inicjatywa jednocząca małych i DUŻYCH miłośników gimnastyki i akrobatyki. Oddajemy do Państwa użytku dwa obiekty: w Swoszowicach i na Prądniku. Wykwalifikowana kadra instruktorska dba o wszechstronny rozwój Was i Waszych pociech a kolorowa, profesjonalnie wyposażona sala gimnastyczna to doskonałe miejsce do brykania, zabawy, ale przede wszystkim rozwijania motoryki, koordynacji, równowagi i zwinności.

Sercem naszej działalności jest nie tylko miłość do gimnastyki oraz motywowanie do pracy nad własnym ciałem i ograniczeniami, ale także chęć do tworzenia przestrzeni na wspólne spędzanie czasu w trakcie nocowanek, przyjęć urodzinowych czy całodniowych zajęć wakacyjnych.
Chcesz odkryć siebie? Spotkajmy się w GYMSPACE!

Sport przez zabawę

to nasza zasada w pracy z dziećmi.

Nasza oferta zajęć

hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
animationanimation