SMART – 10-12 lat

Zajęcia SMART!

Specjalnie dla was, poszerzamy naszą ofertę o zajęcia gimnastyczne prowadzone
w 4- osobowych grupach!

Grupy SMART to opcja dla dzieci, które lepiej odnajdują się w małych grupach i w kameralnej atmosferze.

Podczas zajęć realizować będziemy autorski program Gymspace dostosowany do wieku i poziomu grupy. Podobnie, jak na naszych standardowych zajęciach skupimy się na nauce i doskonaleniu elementów gimnastycznych. W treningu nie zabraknie też kształtowania siły, gibkości i koordynacji, oraz ćwiczeń wpływających pozytywnie na prawidłową postawę ciała.

Sala Gymspace Smart pomimo mniejszej powierzchni dysponuje dużą ilością profesjonalnego sprzętu – dmuchany airtrack, batut, niska równoważnia, kółka, drążek, dmuchane trenażery, ławeczki, materace, kolorowe kształtki i wiele innych – to wszystko posłuży nam, aby w jak najbardziej ciekawy i przystępny dla małych gimnastyków sposób opanować coraz trudniejsze elementy.

Prowadzone zajęcia:
środa: 17:00 – 18:00

Gymspace Smart to miejsce, gdzie w kameralnych i komfortowych warunkach możecie spędzić aktywnie czas, jednocześnie poprawiając swoją kondycję i stan zdrowia. We wszystkim pomoże Wam wykwalifikowana kadra instruktorów.

Tworzymy dla Twojego dziecka idealne warunki do doskonalenia oraz nauki podstawowych i zaawansowanych elementów gimnastycznych!
Swoszowice

ul. Myślenicka 133
(1 piętro, nad sklepem Lewiatan)