Lato do góry nogami

Jak sobie wyobrażacie idealne wakacje? Beztroskie, radosne, słoneczne i …? Dla nas lato to również czas na sportowo!

Całe dwa miesiące wakacji przed nami. Macie już plany jak jest wykorzystać? My mamy oczywiście dla Was kilka pomysłów jak spędzić ten słoneczny czas aktywnie i kreatywnie, z dużą dawką pozytywnej energii, z przyjaciółmi lub rodziną na świeżym powietrzu.

Obóz gimnastyczny w Kaczynie

Gimnastyczne wakacje na sportowych obozach

Wybierzcie się z nami na pełne atrakcji, szalone i niezapomniane obozy w świętokrzyskim Kaczynie oraz do Zubrzycy u podnóża  Babiej Góry. Te mega odlotowe wyjazdy gimnastyczne dla dzieci i nastolatków pozwolą Wam jeszcze mocniej poczuć gimnastykę, przyprawią o pozytywny zawrót głowy i przyspieszą produkcję endorfin. Oprócz sportowych wyzwań na salach gimnastycznych, proponujemy Wam wycieczki rowerowe, zabawę na basenie, zajęcia na ściance wspinaczkowej i nocne gry terenowe. Nie zabraknie odkrywania nieznanych miejsc i nowych pasji oraz cudownego chillowania choćby w letnim kinie pod gwiazdami.

Zajęcia gimnastyki na świeżym powietrzu

Rodzinne wakacje gimnastyczne

Chcecie spędzić aktywnie czas cała rodziną? Wiadomo, że sport daje radość, odpręża i pozwala oderwać się od codzienności, a wspólna aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na relacje z najbliższymi. Spędźcie więc wakacje razem ze swoimi dziećmi na naszych gimnastycznych wczasach w Zubrzycy. Tu każdy, zarówno mały jak i duży znajdzie coś dla siebie. W wyjątkowo malowniczym miejscu wśród babiogórskiej zieleni Maluchy od 5 roku życia spędzą intensywnie atrakcyjny czas. Tańce, akrobacje, wycieczki i warsztaty – na pewno nie będą się nudzić! Rodzice mogą zadbać o siebie mając do dyspozycji basen, salę fitness i sauny. Czy nie brzmi to jak wakacje idealne?

Warsztaty kreatywne

Gimnastyczne i nie tylko … wakacje w mieście

Kto zostaje w mieście może również spędzić czas nietuzinkowo! Przez całe lato na naszych salach gimnastycznych odbywać się będą półkolonie dla dzieci od 5 do 12 lat. Gry terenowe, super ciekawe wycieczki po Krakowie i okolicach, zabawy ruchowe i warsztaty DIY, Lego itp oraz mnóstwo radosnych szaleństw czeka Was na sportowo-kreatywnych półkoloniach na Prądniku w północnej części Krakowa oraz na sportowo-kreatywnych półkoniach w Swoszowicach. Dla głodnych wiedzy i kochających angielski przygotowaliśmy wraz z Myślnikiem specjalne półkolonijne  turnusy z Native Speakerem. Gry i zabawy po angielsku sprawią, że nauka będzie cudowną przyjemnością.

Uśmiechnięte dzieci na zajęciach gimnastycznych

Do zobaczenia na letnich wyjazdach i sportowo-kreatywnych półkoloniach!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.