Zajęcia dla dorosłych

Fit Gym
  • Obok mniej forsownych, ale jakże ważnych, elementów zajęć takich jak praca nad gibkością i stabilizacją pracujemy dynamiczniej na obwodach stacyjnych czy też ćwicząc z gumami, piłkami czy hantlami. W treningu kalistenicznym wykorzystamy też masą własnego ciała.

Zobacz
Akrobatyka
  • Akrobatyka w połączeniu z gimnastyką to idealne uzupełnienie codziennego treningu. Rozwija motorykę, szybkość, zwinność, siłę oraz koordynację całego ciała. Z wykorzystaniem założeń treningu obwodowego, ćwiczeń bazujących na masie własnego ciała czy przede wszystkim specjalistycznego sprzętu gimnastycznych z satysfakcją nauczymy Was wiele elementów gimnastycznych i akrobatycznych.

Zobacz
Parkour +
  • Parkour to naturalna dyscyplina sportu polegająca na szybkim (i efektownym:) przemieszczaniu się, robiąc użytek z otaczającego środowiska i infrastruktury miejskiej. Jedynym narzędziem w tym sporcie jest nasze zdrowe, wygimnastykowane ciało. Drogą do spektakularnych ewolucji będzie trening akrobatyczny z domieszką obwodów siłowych.

Zobacz
Trening personalny
  • Gimnastyczny i akrobatyczny trening personalny to ułożony w 100 procentach specjalnie dla Ciebie program. Cała metodyka i atencja instruktorska tylko dla Was. Zapraszamy!

Zobacz
Joga
  • Metoda jogi B.K.S. Iyengara charakteryzuje się precyzją wykonywania asan (pozycji). Joga Iyengara odrzuca mechaniczne i bezrefleksyjne wykonywanie pozycji lecz świadome trwanie w nich i obserwowaniu oraz refleksji nad tym, co się wydarza.

Zobacz