Słońce, zieleń i dużo wolnego czasu

Wielkimi krokami zbliża się ulubiony czas w roku wszystkich dzieciaków – WAKACJE! Po dziesięciu miesiącach intensywnej pracy wreszcie czas na beztroski odpoczynek.

Sportowe aktywności czy spokojne chillowanie?!

Długie, słoneczne dni sprzyjają regeneracji, która jest tak samo potrzebna nam – dorosłym, jak i naszym pociechom. A gdzie w tym wszystkim miejsce na aktywność? Czy mojemu dziecku bardziej posłuży słodkie leniuchowanie, czy też lepiej wykorzystać ten czas na eksplorowanie nowych miejsc i zgłębianie pasji? Wielu z nas zadaje sobie te pytania. Chcemy przecież, aby nasze pociechy spędzały wolny czas w twórczy i konstruktywny sposób, ale jednocześnie, by wróciły do szkolnych obowiązków pełne sił i gotowe do nauki nowych rzeczy. Jak więc zaplanować letni wypoczynek, by zaszczepić w dziecku zdrowe nawyki? Odpowiedzią na to pytanie jest balans – zachowanie równowagi między zorganizowanymi aktywnościami oraz czasem na spontaniczną zabawę.

Sportowe lato rodzinnie i z przyjaciółmi

Dziecko od najmłodszych lat uczy się od dorosłych schematów zachowań. To od nas zależy, czy aktywność będzie przez nie kojarzona z odpoczynkiem, czy przymusem. Chcąc nauczyć dziecko sportowego stylu życia sami powinniśmy świecić takim przykładem.
Urlop to idealny czas na wspólne wyjścia w góry, wycieczki rowerowe i całą masę innych aktywności, które równocześnie sprzyjają budowaniu bliskiej relacji z rodziną. Uwielbianą przez dzieciaki formą wypoczynku są też obozy sportowe i rekreacyjne. Oddając dziecko pod opiekę specjalistów z danej dziedziny sportu zapewniamy mu bezpieczne warunki do realizowania pasji i rozwijania swoich umiejętności. Taka forma spędzania czasu z rówieśnikami buduje wzorce zachowań, które owocują w przyszłości w relacjach interpersonalnych oraz w kwestiach zdrowotnych. Doświadczona kadra dokłada wszelkich starań, aby dziecko wróciło z takiego wyjazdu nie tylko sprawniejsze, ale też bogatsze o nowe doświadczenia i znajomości.
Dzieci – park linowy

Lato na sportowo to czas relaksu i wielkiej frajdy

Jeśli Twoje dziecko na co dzień trenuje gimnastykę ważne jest kontynuowanie nauki również w okresie wakacji. Nawyki ruchowe, które kształtowane są podczas treningów wymagają regularnego utrwalania. Ćwiczenie gimnastyki może być świetną zabawą. Instruktorzy dostosowują formę treningów do potrzeb uczestników w taki sposób, aby były jak najbardziej atrakcyjne i przystępne. Systematyczne ćwiczenia wpływają na poprawę nastroju i redukcję stresu, a więc świetnie wpisują się w założenia aktywnych wakacji.
W Krakowie zapraszamy Wasze dzieci na nasze letnie kursy gimnastyczne oraz kreatywno- sportowe półkolonie. Jeżeli chcecie by Wasza Pociecha spędziła cudowne sportowe chwile w Kaczynie w Górach Świętokrzyskich lub w Zubrzycy pod Babia Górą mamy dla Was idealne, letnie obozy sportowe.
Nasz przepis na udane wakacje to duża dawka gimnastyki uzupełniona całą masą innych sportowych i kreatywnych aktywności na świeżym powietrzu.
Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź ofertę wakacyjną Gymspace!

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.